Apie mus

Mes - jauna įmonė, įkurta tik 2003-iųjų metų birželio mėnesį, tačiau jau spėjusi pelnyti gerą vardą ir užsakovų pasitikėjimą. Įmonė yra atestuota Lietuvos Respublikos Aplinkos Ministerijos, kuri suteikė teisę atlikti bendruosius statybos darbus, statyti inžinerinius tinklus, tiesti gatves ir kelius.

Bendrovę įsteigė specialistai, turintys didelę patirtį, įgytą įvairiuose statybos ir remonto darbuose. Įmonėje dirba patyrę ir atestuoti statybos vadovai, kvalifikuoti meistrai.

Darbai gali būti vykdomi iš užsakovo, taip pat iš įmonės medžiagų. Įmonė yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartis su statybinių medžiagų tiekėjais, todėl gali pasiūlyti užsakovams statybines ir apdailos medžiagas palankesnėmis kainomis.

Dirbame naudodami modernias technologijas, todėl galime greitai, kokybiškai, gerais įkainiais vykdyti statybos-montavimo darbus, lanksčiai prisitaikyti prie konkretaus objekto užsakovų poreikių. Visi darbai vykdomi pagal Aplinkos Ministerijos patvirtintas statybos taisykles, darbams suteikiama garantija.

Įmonė susikūrė neseniai, tačiau visus darbus, kaip ir seniai dirbančios ir gerai žinomos statybinės organizacijos, atlieka kokybiškai ir greitai.

Spausdinti

  • ISO 9001
  • ISO 14001
  • OHSAS 18001